Tere tulemast Baumarket.ee e-poodi!
Liitu uudiskirjaga ja saa esimeselt ostult kohe 5% soodustust.

Aia- ja terrassimööbel

Leidke taskukohaste hindade ja suurustega aiamööblitooted, mis on mõeldud juba eelnevalt kavandatud või loodud koduaedadesse ning -hoovidesse. Terviklahendused, mis sobivad ideaalselt õue lõõgastumiseks, külaliste lõbustamiseks või väljas üheskoos söögiaegade nautimiseks. Valige bistroolaudade ja suurte söögikomplektide, lamamistoolide või päikesevarjude hulgast endale just meelepärasemad. Materjalivalikutest on saadaval nii puit, metall kui ka plastikust tooted, tagades sobiva valiku igale maitsele.
 1. Aia- ja terrassimööbli komplektid 0 Products

  Aia- ja terrassimööbli komplektid

  Meie söögilaudade või diivanikomplektide seeriad sobivad nii terrassile kui ka rõdule. Olgu selleks 2-, 4- või kuni 6-kohalised komplektid, Baumarketist leiate kindlasti endale midagi meelepärast. Viimastel aastatel on meie klientide suurimateks lemmikuteks kerged alumiiniumraamil plastikpunutisest aiamööbli komplektid, samuti on kõrgelt hinnatud soliidsed kunstpuidust ja naturaalsest puidust komplektid. Sirvige veel meie valikut ja valige metallist tulekindlate komplektide, rotangist efektidega tükkide või traditsioonilise puidust laua ja toolide seast enda lemmikud. Konkreetsete soovide või mõtete osas saate alati pöörduda ka Baumarketi klienditeeninduse poole.
  Shop Now
 2. Aiakiiged, ripptoolid ja võrkkiiged 20 Products

  Aiakiiged, ripptoolid ja võrkkiiged

  Miks mitte tuua argiellu natuke mängulisust ja lubada endale mõni kiik või ripptool koduhoovi. Lapsepõlve vahvaimad mälestused on tihti seotud kiigega, kasvõi sõprade või oma pere ringis. Ripptoolid annavad aga privaatsust ja on varustatud pehmete istepatjadega, lubades segamatult raamatut või tassikest teed nautida. Lisaks sellele on teksiilkatted lihtsasti eemaldatavad ning pestavad, mille tõttu on hea kasutada rippkiike ja -toole ka õues. Konkreetsete soovide või mõtete osas saate alati pöörduda Baumarketi klienditeeninduse poole.
  Shop Now
 3. Aialauad, diivanilauad, serveerimislauad 0 Products
 4. Aiatoolid, pingid ja tumbad 102 Products

  Aiatoolid, pingid ja tumbad

  Loe rohkem Loe vähem
  Tahad soetada endale aeda mugavaid ja ilusaid pinke? Unistad õdusast suveõhtust terrassil või rõdul, kuid ruumi napib? Baumarketi e-poest leiad nii välitingimustesse sobivad aiatoolid kui ka pehmendustega väiksemad ja suuremad tugitoolid, lebolad või moodultumbad kohe paari klõpsuga. Sobita vajadusel juurde väiksem aialaud, vaip ja lillepott ning üks hubane õueruum ongi kohe kodus juures.
   
  Shop Now
 5. Lamamistoolid, tugitoolid 0 Products

  Lamamistoolid, tugitoolid

  Igatsed suvepäikest nautida mugavas lamamistoolis või lausa tugitoolis? Leia tootevalikust endale sobivaimad. Kui liiga pikad lamamistoolid võtavad rõdul liialt ruumi, on heaks lahendusest tõstetava jalaosaga puhketoolid. Meie klientide lemmikuteks on saanud puidust lamamistoolid, mis on alati stiilne valik mistahes muust materjalist mööbli juurde. Välitoolide katted on valmistatud materjalidest, mis kuivavad suvisest vihmast kiiresti, seega sobivad Eesti kliimasse suurepäraselt.
  Shop Now
 6. Lebolad, varikatusega diivanid 9 Products
 7. Markiisid, päikesevarjud ja aiatelgid 0 Products

  Markiisid, päikesevarjud ja aiatelgid

  Varikatused või päikesevarjud on meie kliimas pikkadel suveõhtutel asendamatuteks abilisteks, kaitstes nii vihma, tuule, päikese kui ka sääskede eest. Varjud ja päikesesirmid on valmistatud muutlikele ilmaoludele vastupidavatest materjalidest ning on kokku pakitavad, mistõttu on neid sise- või välistingimustes lihtne hoiustada. Suuremaid aiapaviljone saab ka vastavalt ilmale kohaldada. Näiteks soojemate suveilmadega saate veel seinu ajutiselt eemaldada, moodustades sellega avara päikesesirmi, mille alt liigub jahutav suvetuul. Erinevad varjualused on saadaval mitmetes värvitoonides kui ka mõõtmetes.
  Shop Now
 8. Padjakastid, laekad 9 Products

  Padjakastid, laekad

  Mõte pehmest diivanist õues tundub küll mõnus, kuid kuhu paigutada madratsid ja diivanipadjad halva ilma korral? Heaks lahenduseks on siinjuures nö “padjakastid”. Tootevalikus on erinevas mõõdus ning erinevate aiakomplektide juurde sobivad padjakastid, mis võimaldavad hoiustada diivanipatju, pleede ja madratseid mööbli vahetus läheduses. Kui padjakast on suletud, on seda hea idee kasutada lilleriiulina või miks mitte lauakesena ning elu rõdul või terrassil saabki olema hubasem.
  Shop Now