Tellimustele alates 99€ on üle Eesti TASUTA transport, v.a. kulleriga | Loe lähemalt

E-poe ostuinfo

Sisukord

E-poe ostuinfo

E-poe omanik ja müügilepingu sõlmija on Baumarket OÜ.

Kes saavad osta Baumarket e-poest?

 • E-poes saavad sooritada ostu õigus- ja teovõimega füüsilised isikud, kes on vähemalt 14 aastat vanad.
 • Ostu saavad sooritada ka juriidilised isikud, kui sisestate ostukorvi kontakti- ja tarneviiside juures vajalikud rekvisiidid.

Miks osta Baumarketist?

Kliendikeskne lähenemine - Baumarket.ee tiim teeb iga päev tööd, et luua kasutajatele võimalikult mugav tööriistade, ehitusmaterjalide, kodu- ja sisustuskaupade ostu- või teenuste võrgustikku (nii äri- kui ka eraklientidele).

 • Kõik vajalik ehituseks või remondiks on koondatud ühte ostukeskkonda.
 • Mugav viis tutvuda sobilike materjalidega/toodetega ja nende omaduste või kirjeldustega.
 • Püsiklientidele on alati ettenähtud soodustused ja igakuised pakkumised.

Registreeritud püsikliendid saavad igakuiselt eripakkumisi ning nende andmed on ostukorvis juba eeltäidetud, mis muudab kogu ostlemise selle võrra kohe kiiremaks. Samuti aitab püsikliendile loodud keskkond "Minu konto" hoida silma peal isiklikul ostuajalool, taotleda ostetud toodetele arveid ning leida sobivaid uusi tooteid ja ka lahendusi eelnevalt eelistatud valikutele.

Kuidas e-poest osta?

 • Leidke sobilikud tooted - soovitud tooteni jõudmiseks valige tootemenüüst kategooria või kasutage kodulehe otsingut. Toote informatsiooniga saate lähemalt tutvuda tootelehtedel.
 • Ostusoovi korral lisage need Baumarket.ee ostukorvi - kui soovite otsinguprotsessiga jätkata, valige "Jätka toote otsimist" või kui tahate oma ostu õplikult vormistada, valige “Vormista tellimus”.
 • Täitke kontaktandmete väljad ning valige sobiv tarneviis - kui olete end püsikliendina juba registreerinud, on andmed eeltäidetud. Tutvuge erinevate tarneviiside ja -võimalustega lähemalt.
 • Kinnitage oma ostutellimus sobiva makseviisiga - Baumarket.ee e-poes on võimalik maksta ESTO, LHV või Liisi järelmaksuga. Lisaks on võimalik kasutada ka erinevate riikide (Eesti, Soome, Läti, Leedu) pangalinke või tavalist ettemaksuarvet. Lisand väärtusena on valikus veel ESTO 3 ja ESTO "Maksa hiljem!" makseviis. Paari minuti jooksul saabub Sinu e-mailile ka tellimuse kinnitus ning tellimus läheb töösse.

Kauba kohaletoimetamine

Valides endale sobiva transpordiviisi, kas siis kulleri või tarne pakiautomaati, pakume ka võimalust tulla kaubale ise järgi või tellida erivedu ehk mittestandardsete kaupade/tellimuste transpordi. Kui kauba kättesaamiseks valitakse kullerteenus, helistab kuller eelnevalt kliendile ette ja määrab kohaletoimetamise aja (v.a äriklientidele). Kui kaup tellitakse pakiautomaati, teavitatakse klienti SMS-iga.

 • E-poe tellimuste väljastamine Baumarketi esindustes või kontoris on TASUTA.
 • Kauba kättesaamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart) ja tellimuse number.

Kauba kättesaamisega läheb enamasti 2-7 tööpäeva. Pikema tarne või tellitava kauba puhul võtab Baumarket.ee teenindus kliendiga otse ühendust. Tarneaeg võib pikeneda ka kampaaniate ajal.

E-poe lisateave

klienditugi@baumarket.ee
6 544 500 E-R kl 9-18.00

Baumarket OÜ
Rävala pst. 6, B-korpus (4. korrus)
10143 Tallinn
Registrikood 14989581
KMK nr EE102354560

Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist kullerile, soovitab Baumarketi klienditeenindus oma toote(d) üle kontrollida.

Nähtavate vigastuste korral soovitab Baumarket.ee kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehte kinnitab klient, et on kauba üleandmise momendil pakendiga tutvunud ja selle sisu terve.