Ettevõttest

Ettevõttest

Baumarket OÜ alustas tegevust 2020. aastal ja on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Baumarket.ee on ehitus- ja aiatarvete e-pood Eestis, pakkudes laia valikut kvaliteetseid tooteid nii koduomanikele kui ka professionaalidele. Meie eesmärk on pakkuda klientidele mugavat ostukogemust, konkurentsivõimelisi hindu ja kiiret kohaletoimetamist. Meie tootevalikusse kuuluvad ehitusmaterjalid, tööriistad, aiatarbed, kodusisustuse elemendid ja palju muud.

Baumarket.ee eristub konkurentidest oma kasutajasõbraliku veebikeskkonna ja professionaalse klienditeenindusega. Oleme pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ja nende ootuste ületamisele. Meie meeskond koosneb oma ala ekspertidest, kes on alati valmis andma nõu ja abistama sobivate toodete valimisel.

Pidevalt laieneva tootevalikuga ja regulaarsete kampaaniatega püüame pakkuda parimaid lahendusi nii suurteks ehitusprojektideks kui ka väiksemateks kodusteks töödeks. Usaldusväärsus ja kvaliteet on meie põhiväärtused, millele toetudes oleme loonud tugeva kliendibaasi ja saavutanud maine usaldusväärse partnerina.

Külasta meie veebilehte ja leia kõik vajalikud tooted ühelt platvormilt. Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis viimaste uudiste, eripakkumiste ja uute toodetega. Baumarket.ee – Sinu usaldusväärne partner ehitus- ja aiatöödes!

Kuulume ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti E-kaubanduse Liidu liikmete hulka, kus meile on antud turvalise ostukoha märgis.

Baumarket OÜ

Reg. kood: 14989581
KMK nr: EE102354560
Rävala pst 6, 10143 Tallinn, Eesti

E-post: info@baumarket.ee
Telefon: +372 6 544 500

Pangakonto rekvisiidid

IBAN: EE267700771005066394 (AS LHV Pank)
BIC/SWIFT: LHVBEE22
Panga kood: 689

Vaata lähemalt: lhv.ee/klienditugi