Vibraatorid

Kahjuks me ei leidnud sinu valikule vastavaid tooteid.

Mida kujutavad endast vibraatorid?

Vibraatorid on täiskasvanutele mõeldud mänguasjad, mis on loodud pakkuma kehale seksuaalset naudingut ja stimuleerimist vibratsiooni kaudu. Tavaliselt kasutatakse neid erogeensete tsoonide (nt kliitori, tupe või päraku) stimuleerimiseks ning neid saab kasutada üksi või koos partneriga.

Kuidas need töötavad?

Enamik vibraatoreid töötavad kas patareide või akudega. Neil on ka mootor, mis tekitab erineva intensiivsusega ja mustriga vibratsioone nagu näiteks pulseerivad, eskaleeruvad või võnkuvad stimulatsioonitasemed.

Vibraatorid võivad olla erineva kuju, suuruse ja stiiliga, sealhulgas kuulvibraatorid, võlukepi vibraatorid, jänese vibraatorid ja palju muud. Mõned on loodud spetsiaalselt kliitori stimuleerimiseks, teised aga sisemiseks stimulatsiooniks või mõlema kombinatsiooniks.

Vibraatoriga naudingu suurendamine

Vibraatorid võivad olla lõbusaks ja nauditavaks lisandiks seksuaalmängule ning neid saab kasutada seksuaalse naudingu suurendamiseks, uute aistingute uurimiseks ja seksuaalse rahulolu parandamiseks. Siiski on oluline vibraatoreid ohutult kasutada ja pärast iga kasutuskorda põhjalikult puhastada, et vältida bakterite levikut ja infektsiooni.

Tagasi üles