Koostööpartnerid

Sisukord

Taotled koostööpartneriks?

Baumarket OÜ suunab oma eesmärgid ja fookuse läbipaistvamale partnerlusele koondades ühe katuse alla mitme erineva valdkonna ja tugevusega ehitusmaterjalide, aia- ja kodukaupade maaletoojad, hulgilaod või tootmisettevõtted. Teeme koostööd kõikidega, kes hindavad ettekirjutatud ja ausat ostupoliitikat ning otsivad uusi võimalusi oma toodete edasimüügiks ja reklaamimiseks.

Nii Baumarketi logo kui ka slogan "Ehitades üheskoos" tähendabki siinjuures selget sihti ühendada ehitusturul iga kliendi ja ka partneri ostu-müügisoovid või huvid. Kõikidel tootjatel ja kaupade maaletoojatel palume huvi korral ühendust võtta meie klienditeeninduse numbril 6 544 500 või saata e-mail: info@baumarket.ee peale.

Baumarket koostööpartnerid

Baumarket OÜ teeb koostööd mitme erineva tuntud edasimüüja ja hulgilaoga üle Euroopa, et suurendada nii ehitusmaterjalide, aia- kui ka kodukaupade kättesaadavust tavatarbijatele või otse ettevõtetele. Tugev koostööpartnerite võrgustik on aluseks paindlikule pakkumisele üle terve riigi, et kõik teenused ja tooted saaksid lõpptarbijale tagatud.

Tagasi üles