Küpsiste eeskiri Baumarket.ee e-poes

I - Mis on „küpsis“?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis aitavad parandada kodulehe kasutamismugavust, võimaldades põhifunktsioone nagu lehtedel navigeerimine ja juurdepääsu saidi kaitstud aladele. Küpsised laaditakse Teie seadmesse, kui külastate vastavat veebisaiti ja nende kasutamine on Teie seadmele ja selles sisalduvale teabele täiesti ohutu. Küpsised ei ole viirused, need lihtsalt aitavad meil tuvastada Teie seadet, parandada meie veebisaidi funktsionaalsust ja hõlbustada selle kasutamist.

II - Miks ma kasutame „küpsiseid“?

Kasutame küpsiseid selleks, et parandada meie veebisaidi ja mobiilirakenduse funktsionaalsust ja hõlbustada nende kasutamist. Küpsiste abil analüüsime Teie sirvimisajalugu ja kasutame seda teavet, et pakkuda Teile ligipääsu meie teenustele, statistilise analüüsi eesmärgil, et anda tagasisidet, teha Teile reklaamipakkumisi. Samuti kasutame küpsiseid selleks, et isikupärastada Teie sirvimise kogemust ja Teile näidatavat sisu ning teha pakkumisi, mis oleksid aktuaalsed just Teile. Koduleht ei tööta ilma nende küpsisteta korralikult, mille tõttu juurutatakse vajalikud küpsised automaatselt. Teie isikustamata andmeid, mille alusel ei saa tuvastada isikut, võib edastada reklaamiteenuseid pakkuvatele partneritele.

III - Kuidas ma saan hallata „küpsiste“ seadeid?

Küpsiseid saate hallata oma brauseri seadetes, valides, milliseid küpsiseid soovite aktsepteerida ja millised kustutada. Küpsistest võite loobuda igal ajal, kustutades küpsised oma brauserist, kuhu need on installitud. Küpsise haldamise asukoht sõltub Teie kasutatavast brauserist. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas oma brauserisse installitud küpsiseid hallata või kustutada, külastage oma brauseri veebisaiti või vaadake lühitutvustust populaarseimate brauserite abil: Chrome; Mozilla, Edge; Safari; Opera.

Samuti võite igal ajal tühistada oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, esitades meile taotluse e-posti aadressil klienditugi@baumarket.ee telefonil +3726544500. Tühistades küpsiste kasutamise nõusoleku, peate kustutama oma brauserisse installitud küpsised.

Oluline on teada, et veebilehte ei saa kasutada, kui loobutakse tehnilistest, funktsionaalsetest ja analüütilistest küpsistest, seetõttu me ei soovita salasõnu kustutada ega blokeerida.

IV - Mis „küpsiseid“ me kasutame?

Peamiselt kogume isiklikest andmetest veebilehe kasutaja nime, e-maili aadressi, demograafilist informatsiooni ja/või muud vajalikku teavet, mis on isikupäraseks poodlemiseks võimalik kasutada.

Allpool olevas tabelis on loetletud meie poolt kogutavad küpsised ning millist teavet need salvestavad.

"Küpsise" nimetus "Küpsise" kirjeldus
FORM_KEY Salvestab juhuslikult genereeritud võtme, mida kasutatakse võltsitud päringute ennetamiseks.
PHPSESSID Teie seansi ID serveris.
GUEST-VIEW Võimaldab külalistel vaadata ja muuta nende tellimusi.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Viide teabe saamiseks ostukorvi ja vaatamisajaloo kohta (juhul, kui olete seda palunud)
STF Teave toodete kohta, mille olete e-kirjana saatnud oma sõpradele.
STORE Teie valitud e-poe vaade või keel.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Näitab, kas klient lubas küpsiste kasutamise või mitte.
MAGE-CACHE-SESSID Lihtsustab brauseri sisu salvestamist vahemällu, et lehekülgi kiiremini laadida.
MAGE-CACHE-STORAGE-SECTION-INVALIDATION Lihtsustab brauseri sisu salvestamist vahemällu, et lehekülgi kiiremini laadida.
MAGE-CACHE-TIMEOUT Lihtsustab brauseri sisu salvestamist vahemällu, et lehekülgi kiiremini laadida.
SECTION-DATA-IDS Lihtsustab brauseri sisu salvestamist vahemällu, et lehekülgi kiiremini laadida.
PRIVATE_CONTENT_VERSION Lihtsustab brauseri sisu salvestamist vahemällu, et lehekülgi kiiremini laadida.
X-MAGENTO-VARY Lihtsustab brauseri sisu salvestamist vahemällu, et lehekülgi kiiremini laadida.
MAGE-TRANSLATION-FILE-VERSION Lihtsustab sisu tõlkimist teistesse keeltesse.
MAGE-TRANSLATION-STORAGE Lihtsustab sisu tõlkimist teistesse keeltesse.

V - Kolmandad osapooled

Lisaks e-poe süsteemi küpsistele kastutatakse ka mitmeid usaldusväärseid kolmandate osapoolte küpsiseid. Oleme hoolikalt kontrollinud ja valinud partnerite loendi, kes on installinud täiendavad küpsised, mis ei oma võimalust saada kätte Teie isikuandmeid ja mida ei saa seostada konkreetse isikuga, kuid mis võimaldavad teenuse sujuvat toimimist. See võimaldab kasutajal jagada lehti sotsiaalvõrgustikes ning kuvada personaliseeritud ja asjakohast reklaami. Nõnda võimaldavad need küpsiseid kuvada reklaame näiteks erinevatel Google’i ja Google’i partnerettevõtete või Facebook'i platvormidel.