DJI

Tutvu DJI toodete ja eelistega erinevates valdkondades

DJI-st lähemalt

DJI ehk Da-Jiang Innovations, on maailma juhtiv kommertslike mehitamata õhusõidukite (droonide) tootja õhufotograafia ja -videograafia jaoks. Samuti kavandab ja toodab ettevõte kaamera gimbaale, tegevuskaameraid, kaamera stabilisaatoreid, lennu platvorme ja lennukontrollisüsteeme.

Peakorter asub Hiinas Guangdongi provintsis Shenzhenis ja selle tootmisrajatised asuvad kogu maailmas. DJI droonid on tuntud oma suure usaldusväärsuse, kasutusmugavuse ja tipptasemel tarkvaraomaduste poolest. Ettevõtte asutas 2006. aastal Frank Wang ja sellest on tänaseks saanud droonitööstuse ülemaailmne liider.

Lisaks on DJI teinud märkimisväärseid panuseid tarbija- ja professionaalse droonitehnoloogia arendamisse. Selle tooteid kasutatakse mitmesugustes rakendustes, alates kinematograafiast, kinnisvarast ja põllumajandusest kuni katastroofidele reageerimise ja teadusliku uurimistööni. Pühendumus innovatsioonile ja loovusele teeb sellest oma tööstuse liidri, pidevalt nihutades droonitehnoloogia võimaluste piire. Ettevõte usub loovuse võimaldamisse droonitehnoloogia demokratiseerimise kaudu, pakkudes platvorme ja tööriistu, mis võimaldavad kasutajatel jäädvustada pilte, mis olid varem kättesaamatud.

Tagasi üles