Makseviisid

Makseviisid

Tasumine kontoris

Kontoris saab hetkel tasuda ainult sularahas.

Tasumine pangalingi kaudu

Soorita oma makse kasutades pangalinki. Pangalingi makselahenduse teenusepakkuja on meie partner Esto.

Mis on ESTO Pay?

Esto Pay on turvaline pangalinkide maksevahendamise viis, mille tegevust reguleerib Leedu Pank ning ei salvesta kunagi Teie pangaandmeid. Esto Pay toetab Eestis järgmiseid panku: Swedbank, SEB, Citadele, COOP Pank, LHV Pank, Revolut. Läti, Leedu ja Soome pankade valikut näete juba ostukorvis.

  • Turvaline, kiire ja lihtne viis e-ostude eest tasumisel.
  • Juba eeltäidetud maksekorraldus.
  • Pangaandmeid ei salvestada.
  • Lai valik erinevaid pankasid, vastavalt riigile

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele internetipoest ostetud toodete eest. Kontrollige andmed ja kinnitage maksekorraldus.

Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Baumarket OÜ ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte.

NB! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult.

Tasumine ettemaksu alusel

Ostude eest saate tasuda pangaülekandega ja võtta kauba vastu Teie poolt valitud sihtaadressil või asukohas. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga. Pöördumisel internetikaupluse klienditeeninduse poole, kas siis telefoni või e-maili teel, on Teil võimalik tellida omale lisaarve elektrooniliselt e-mailile.

Kui arve kogusumma on laekunud Baumarket OÜ pangakontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile.

NB! Kui tellimust ei ole tasutud 5. tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada tellimuse number.

Lisateave

klienditugi@baumarket.ee
+372 6 544 500
E-R 9-18.00

Tasumine järelmaksuga

Mugav, turvaline ja lihtne viis soovitud kaupade soetamiseks!

Pakume võimalust soetada kaupu eelkalkureeritud tingimustel ESTO, LHV, Liisi või TF Banki järelmaksuga. Hinnangulise pakkumise saad välja arvutada juba tootelehel. Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Ostusoovi korral lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest sobiv järelmaksulink. Digiallkirjastada saab mugavalt nii ID-kaardi, Smart-ID kui ka Mobiil-ID lahendusega.

Lisateave

klienditugi@baumarket.ee
+372 6 544 500
E-R 9-18.00

Tasumine kolmes osas - ESTO 3

Ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

ESTO 3 on maksemeetod, mis võimaldab alates 60 EUR-ist tasuda enda ostukorvi sisu kolme võrdse suuruse maksega ilma ühegi lisatasuta. Kehtib toodetele, mis on tähistatud vastava märgisega ning seda saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Lisateave

info@esto.ee
www.esto.ee
+372 6 225 252
E-R 9-17.00

Tähelepanu! Kui tellimust ei ole tasutud 5. tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada tellimuse number.

ESTO "Osta nüüd, maksa hiljem!"

ESTO „Osta nüüd, maksa hiljem“ on paindlikum krediidi funktsiooniga makseviis, kui seda on tavalised pangamakselingid. Valides makseviisiks „ESTO Maksa hiljem“, saate tellimuse edukalt sooritada ja lepingu sõlmida ning kauba/teenuse esimesel võimalusel esmalt kätte.

  • Teil on võimalus tasuda ilma lisakuludeta 30 päeva jooksul ja otsustada, mil viisil tasuda.
  • Puudub intress, puuduvad lisatasud!
  • Keskmine ostukorv 80 eurot.

Lisateave

info@esto.ee
www.esto.ee
+372 6 225 252
E-R 9-17.00