Tellimustele alates 99€ on üle Eesti TASUTA transport, v.a. kulleriga | Loe lähemalt

Maksmisviisid

Tasumine kontoris

Kontoris saab hetkel tasuda ainult sularahas.

Tasumine pangalingi kaudu

Soorita oma makse kasutades pangalinki. Pangalingi makselahenduse teenusepakkuja on meie partner Esto.

Mis on ESTO Pay?

Esto Pay on turvaline pangalinkide maksevahendamise viis, mille tegevust reguleerib Leedu Pank ning ei salvesta kunagi Teie pangaandmeid. Esto Pay toetab Eestis järgmiseid panku: Swedbank, SEB, Citadele, COOP Pank, LHV Pank, Revolut. Läti, Leedu ja Soome pankade valikut näete juba ostukorvis.

 • Turvaline, kiire ja lihtne viis e-ostude eest tasumisel.
 • Juba eeltäidetud maksekorraldus.
 • Pangaandmeid ei salvestada.
 • Lai valik erinevaid pankasid, vastavalt riigile

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.baumarket.ee'lt ostetud toodete eest. Kontrollige andmed ja kinnitage maksekorraldus.

Lisateave

klienditugi@baumarket.ee
6 544 500 E-R kl 9-18.00

Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult.

Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Baumarket OÜ ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte.

Tasumine ettemaksu alusel

Ostude eest saate tasuda pangaülekandega ja võtta kauba vastu Teie poolt valitud aadressil. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga. Pöördumisel meie Baumarket.ee klienditeeninduse poole, kas siis telefonil 6 544 500 või e-maili teel klienditugi@baumarket.ee, on Teil võimalik tellida omale lisaarve elektrooniliselt e-mailile.

Kui arve kogusumma on laekunud Baumarket OÜ pangakontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile.

TÄHELEPANU! Kui tellimust ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada tellimuse number.

Tasumine järelmaksuga

Mugav, turvaline ja lihtne viis soovitud kaupade soetamiseks!

Pakume võimalust soetada kaupu eelkalkureeritud tingimustel ESTO, LHV ja Liisi järelmaksuga. Hinnangulise pakkumise saad välja arvutada juba tootelehel. Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Ostusoovi korral lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest sobiv järelmaksulink. Digiallkirjastada saab mugavalt nii ID-kaardi, Smart-ID kui ka Mobiil-ID lahendusega.

ESTO järelmaks - mugav ja kiire valik

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Võimalus maksta ka osamaksete kaupa. Lisaks on kliendil võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt järelmaksu juriidilisele isikule. Loe ESTO järelmaksu tingimuste kohta lähemalt.

LHV järelmaks - teadlik valik

 • Intress alates 12,9%.
 • Lepingutasu alates 9,90 eurost.
 • Lepingu pikkus 3-48 kuud.
 • Järelmaksu limiit kehtib 90 päeva.

Teadlikul valikul kasuta toodete või teenuste eest maksmiseks LHV järelmaksu, kus saad nüüd kauba eest tasuda ka osade kaupa. Loe LHV järelmaksu tingimuste kohta lähemalt.

Liisi järelmaks – paindlik valik

 • Intress alates 12,9%.
 • Lepingutasu alates 12,90 eurost.
 • Lepingu pikkus kuni 48 kuud.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel Liisi järelmaksu – kõige paindlikum järelmaksulink Eestis! Loe Liisi järelmaksu tingimuste kohta lähemalt.

Tasumine kolmes osas, vali ESTO 3

Ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

ESTO 3 on maksemeetod, mis võimaldab alates 60 EUR-ist tasuda enda ostukorvi sisu kolme võrdse suuruse maksega ilma ühegi lisatasuta. Kehtib toodetele, mis on tähistatud vastava märgisega ning seda saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Loe ESTO 3 makseviisi tingimuste kohta lähemalt.

Lisateave

info@esto.ee
www.esto.ee
6 225 252 E-R kl 9-17.00

TÄHELEPANU! Kui tellimust ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada tellimuse number.

ESTO "Osta nüüd, maksa hiljem!"

ESTO „Osta nüüd, maksa hiljem“ on paindlikum krediidi funktsiooniga makseviis, kui seda on tavalised pangamakselingid. Valides makseviisiks „ESTO Maksa hiljem“, saate tellimuse edukalt sooritada ja lepingu sõlmida ning kauba/teenuse esimesel võimalusel esmalt kätte. Loe ESTO "Maksa hiljem" makseviisi tingimuste kohta lähemalt.

 • Teil on võimalus tasuda ilma lisakuludeta 30 päeva jooksul ja otsustada, mil viisil tasuda.
 • Puudub intress, puuduvad lisatasud!
 • Keskmine ostukorv 80 eurot.

Lisateave

info@esto.ee
www.esto.ee
6 225 252 E-R kl 9-17.00