Tootja kirjeldus
Bruto Sügavus (mm) | 205 mm |
Brutokaal | 0.376 kg |
Brutokõrgus (mm) | 220 mm |
Brutolaius (mm) | 97 mm |
Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
Garantii | 24 month(s) |
Muud funktsioonid | In-Line 1-Button Microphone on Cable, Comfortable + Foldable On-ear Design, Single Sided Tangle-free Braided Cable, Integrated FSC Wood, Aluminum and REWIND fabric |
Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
Kandmisviis | On-Ear |
Gross depth master carton | 395 mm |
Gross height master carton | 240 mm |
Gross width master carton | 215 mm |
Kogus pakendis | 4 pc(s) |
Maht (m3) | 0.0043747 m³ |
Net weight master carton | 1.504 kg |
Netokaal | 0.076 kg |
Paber/Papp | 300.00 g |
Palette Qty | 336 pc(s) |
Sagedusriba | 20 - 20000 Hz |
Valjuhääldi suurus | 40mm |
Sisseehitatud mikrofon | Jah |
Värv | Copper |
Sisseehitatud aku | Jah |
Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
Tare weight master carton | 0.346 kg |
TI kaal (kg) | 0.005 kg |
Type of battery | Accumulator |
WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
WEEE maks | Jah |
Ühenduse tüüp | Wired |
Spetsifikatsioon
MPN kood | Positive Vibration 2 |
---|---|
Toote tüüp | Headphones |
Kaubamärk | Marley |
Tarne väljastuspunkti | al. 1-3 tp |
Tarne kulleriga | al. 1-4 tp |
Tarne pakiautomaati | 2-5 tööpäeva |
Garantii | 24 |
Transport
Kättesaamine väljastuspunktist
Kaubale on võimalik ise järele tulla kas Tallinna esindusesse (Rävala pst 6, 10143) või partnerladudesse. Väiksemamahuliste ja -mõõtmetega kaubad (brutokaal kuni 30 kg ja mõõtmed kuni 60x36x60cm) väljastatakse kas kesklinna kontorist või partnerladudest. Saadetised, mille üldkaal jääb 30 kg kuni 100 kg vahemikku (näiteks suur kodutehnika, mööbel jt.), väljastatakse kas Tallinna partnerladudest või selle lähiümbruses asuvatest logistikakeskustest. Kauba hinnanguline kättesaamise aeg on märgitud tootekaardil. Klienditeenindus saadab peale tellimuse esitamist täpsemad juhised, sh teavituse kui kaup on väljastamiseks valmis.
Tutvu tingimustega lähemaltTarne kulleriga
Kauba kohaletoimetamine kulleriga. Saadetised, mille üldkaal on kuni 30kg, toimetab kuller korteri-, maja- või garaažiukseni vastavalt tingimustele. Korrustele vedu vaikimisi ei toimu kui pole eelnevalt klienditeeninduse kokku lepitud. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardil. Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.
Tutvu tingimustega lähemaltTarne pakiautomaati
Kauba kohaletoimetamine pakiautomaati. Väiksemamahuliste ja -mõõtmete kaupade tarnimiseks soovitatakse kasutada kas Omniva, DPD Pickup või Itella pakiautomaate. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardil. Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, teavitatakse klienti SMS-i teel ning edastatakse vastavalt tellimusele ka personaalne uksekood koos muu vajaliku infoga. Kui ostukorvis pakiautomaadi valikut ei ole, siis valitud kaubad pakiautomaati ei mahu.
Tutvu tingimustega lähemalt